Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez Przelewy24.

JOHN DEERE 

There are 21 products.

Cysternę można napełnić wodą, a następnie polewać ogródek lub podjazd za pomocą prądownicy lub rozpylacza, wytwarzając potrzebne ciśnienie za pomocą ręcznej pompki. Pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys.

Quick view

Traktor wykonany z wysokiej jakości błyszczącego tworzywa, łatwego do utrzymania w czystości.  

Quick view

Duży traktor na akumulator 12V na licencji John Deere od włoskiej firmy Peg Perego.

Quick view

Rolly Toys koparka samobieżna na licencji John Deere. Obracające się o 360 stopni ramię zapewni...

Quick view

Rolly Toys Halfpipe Przyczepa z wywrotką zielona Jest stabilna, ponieważ posiada 2 osie kół. Pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys.

Quick view

Duży samochód Gator John Deere na akumulator 12V od włoskiej firmy Peg Perego.

Quick view

Przyczepa wywrotka Rolly Toys na licencji John Deere. Możliwość wyładunku dzięki zamocowanemu wysięgnikowi. Stabilna dwuosiowa przyczepa . Pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys wyposażonego w uchwyt do holowania przyczepy

Quick view

Rolly Toys Traktor na Pedały John DEERE + Łyżka +Tur Jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół. Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził.

Quick view

Traktor  na licencji John Deere zabawka rolnicza z łyżką i przyczepą.. plastikowe kołpaki, wysokiej jakości błyszczące tworzywo, łatwe do utrzymania w czystości, odczepiana przyczepka, ruchoma łyżka..

Quick view

Rolly Toys Przyczepa John Deere , siewnik-piaskarka 2 w 1 z przekładnią łańcuchową dla farmera Przyczepa zaopatrzona została w przekładnię łańcuchową, która podłączona do kół zamienia się w siewnik dla farmera lub piaskarkę...

Quick view

Jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku! Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół !!! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję!

Quick view

Duży traktor-koparka na akumulator 12V na licencji John Deere od włoskiej firmy Peg Perego.

Quick view

 Traktor X-TRAC na pedały John Deere przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Quick view

Traktor na licencji John Deere firmy Rolly Toys  wykonany z wysokiej jakości tworzywa, łatwego do utrzymaniu w czystości ma w pełni sprawną łyżkę przednią. Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej...  

Quick view

Rolly Toys Przyczepa Farm JOHN DEERE Zielona Ta zielono - żółta przyczepa pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys. Opuszczana tylna burta.

Quick view

Traktor Rolly Toys z przyczepką na pedałki na licencji John Deere.

Quick view

Rolly Toys jeździk na licencji John Deere dla dzieci od 18 miesiąca. Podnoszona maska, ciche koła...

Quick view

Duża przyczepa na licencji John Deere do pojazdów typu Gator Peg Perego.

Quick view

Rolly Toys Trktor X-Trac John Deere z łyżką

Quick view

Zestaw konstrukcyjny Silnik traktora do skręcania na licencji John Deere od renomowanego producenta zabawek Klein. Idealnie nadaje się do przedszkola jak i do domu.

Quick view
Showing 1 - 21 of 21 items