Aktualne Promocje
Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez Przelewy24.
Hurtownia zabawek

Leker.pl to hurtownia markowych zabawek, która na rynku istnieje od 2001 roku. Jesteśmy dystrybutorem najbardziej renomowanych producentów krajowych i zagranicznych m. in. Little Tikes, Smoby, BIG czy Fisher Price. Wsłuchując się w potrzeby Klientów i zdobywając nowe doświadczenia, zapewniamy najwyższy poziom obsługi i krótkie terminy realizacji.

Profesjonalne wsparcie
01. Dedykowany opiekun Klienta

Sprawna i rzeczowa pomoc na każdym etapie współpracy - niezależnie od tego czy są Państwo nowym, czy też długoletnim Klientem naszej hurtowni.

02. Pomoc w integracji dla e-sklepów

Dropshipping? - nic prostszego. Gotowe rozwiązania oraz wsparcie techniczne przy wdrażaniu, modyfikacjach, aktualizacjach asortymentu w Państwa sklepie.

03. Informacje o nowościach z pierwszej ręki

Śledzimy najnowsze trendy. Aktywnie uczestniczymy w krajowych oraz zagranicznych targach branżowych. Wszystko po to, aby oferować Państwu topowe zabawki.

04. Najlepsze ceny

Długoletnie doświadczenie. Świetnie zorganizowana logistyka. Analiza trendów na rynku. To kilka z tych czynników, które pozwalają nam wypracować dla Państwa najlepsze ceny.

Dlaczego warto?

Wielkopowierzchniowe magazyny - na południe od Warszawy. Realizacja zamówień nawet do 24 godzin. Dostawy zabawek kilka razy w tygodniu. Oferujemy markowe zabawki: Fisher Price, Viga Toys, Injusa, Smoby, Little Tikes, Zapf Creation, Baby Born, Injusa, Big, Feber, Berg, Wader, Falk, Rolly Toys, Simba, Peg Perego, KidKraft, Kettler i wiele innych.

Hurtowe centrum dystrybucji markowych zabawek Leker.pl mieści się w Chynowie, przy ulicy Wolskiej 34, w pobliżu trasy krajowej nr 50 (Grójec - Góra Kalwaria). Jesteśmy wyłącznym polskim dystrybutorem marek: Fisher Price outdoor, Injusa, BIG. W naszym stale poszerzającym się portfolio znajdą Państwo ponad 40 światowych i krajowych producentów zabawek. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 09:00 do 18:00.

Zapraszamy do współpracy!

ZOBACZ DOSTĘPNE MARKI