Kliknij i sprawdź czy korzystasz z aktualnej wersji pliku XML.

Korzystanie z aktualnej wersji pliku XML zapewnia dostęp do pełnej oferty oraz synchronizacji stanów magazynowych i cen.

Hurtownia zabawek

Leker.pl to hurtownia markowych zabawek, która na rynku istnieje od 2001 roku. Jesteśmy dystrybutorem najbardziej renomowanych producentów krajowych i zagranicznych m. in. Woopie, Feber, Classic World, Tooky toy, Masterkidz, Berg, Injusa czy Big. Wsłuchując się w potrzeby Klientów i zdobywając nowe doświadczenia, zapewniamy najwyższy poziom obsługi i krótkie terminy realizacji.

Profesjonalne wsparcie
01. Dedykowany opiekun Klienta

Sprawna i rzeczowa pomoc na każdym etapie współpracy - niezależnie od tego czy są Państwo nowym, czy też długoletnim Klientem naszej hurtowni.

02. Pomoc w integracji dla e-sklepów

Dropshipping? - nic prostszego. Gotowe rozwiązania oraz wsparcie techniczne przy wdrażaniu, modyfikacjach, aktualizacjach asortymentu w Państwa sklepie.

03. Informacje o nowościach z pierwszej ręki

Śledzimy najnowsze trendy. Aktywnie uczestniczymy w krajowych oraz zagranicznych targach branżowych. Wszystko po to, aby oferować Państwu topowe zabawki.

04. Najlepsze ceny

Długoletnie doświadczenie. Świetnie zorganizowana logistyka. Analiza trendów na rynku. To kilka z tych czynników, które pozwalają nam wypracować dla Państwa najlepsze ceny.

Dlaczego warto?

Wielkopowierzchniowe magazyny - na południe od Warszawy. Realizacja zamówień nawet do 24 godzin. Dostawy zabawek kilka razy w tygodniu. Oferujemy markowe zabawki: Woopie, Tooky Toy, Classic World, Viga Toys, Injusa, Smoby, Little Tikes, Zapf Creation, Baby Born, Injusa, Big, Feber, Berg, Polesie, Rolly Toys, Simba, Peg Perego, i wiele innych.

Hurtowe centrum dystrybucji markowych zabawek Leker.pl mieści się w Chynowie, przy ulicy Wolskiej 34, w pobliżu trasy krajowej nr 50 (Grójec - Góra Kalwaria). W naszym stale poszerzającym się portfolio znajdą Państwo ponad 40 światowych i krajowych producentów zabawek. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Zapraszamy do współpracy!

ZOBACZ DOSTĘPNE MARKI