Mały farmer 

Jest 18 produktów.

Farma drewniana dwupiętrowa cenionego producenta zabawek dla dzieci firmy Viga Toys. Zabawka z figurkami przeznaczona dla dziecka od 3 roku życia.

Szybki podgląd

Klocki konstrukcyjne Farma Wader QT 112 elementów.

Szybki podgląd

Traktor Claas z przyczepą renomowanego producenta zabawek, niemiecką firmę Dickie ...

Szybki podgląd

Ecoiffier Abrick Domek Chatka leśnika została wyposażona we wszystkie elementy potrzebne do stworzenia prawdziwie leśnej zagrody. Kreatywny i inspirujący zestaw ceniony w wielu przedszkolach ze względu na jakość wykonania oraz edukacyjne rozwiązania.

Szybki podgląd

Zestaw ogrodniczy renomowanego producenta firmy Klein.

Szybki podgląd

Farma Z Autami, klocki z serii Abrick francuskiej marki Ecoiffier

Szybki podgląd

Traktor John Deere na lawecie z narzędziami Klein.

Szybki podgląd

Ecoiffier Abrick Farma ze zwierzętami została wyposażona we wszystkie elementy potrzebne do stworzenia prawdziwego gospodarstwa. Kreatywny i inspirujący zestaw ceniony w wielu przedszkolach ze względu na jakość wykonania oraz edukacyjne rozwiązania.

Szybki podgląd

Traktor Massey Ferguson zdalnie sterowany RC.

Szybki podgląd

Traktor Farmer Max od firmy Smoby dla dziecka od 3 roku życiaTraktor na pedały w zielonym kolorze w zestawie z przyczepką, łychą.  Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson, nowy design.

Szybki podgląd

Duży Traktor na pedały przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Największy, czerwony pojazd dla chłopców, z dostępnych na rynku, na napęd łańcuchowy! duże tylne koła..  

Szybki podgląd

Zdalnie sterowany Kombajn Claas Lexion 780 RC Happy People.

Szybki podgląd

Rewelacyjna farma marki Eichhorn to wspaniały prezent dla twojego dziecka! Bogato wyposażony zestaw sprawi radość, każdemu małemu farmerowi. Farma to rewelacyjna zabawka dla miłośników zwierząt i nie tylko.

Szybki podgląd

Rewelacyjna farma marki Eichhorn to wspaniały prezent dla twojego dziecka! Bogato wyposażony zestaw sprawi radość, każdemu małemu farmerowi..

Szybki podgląd

Rewelacyjna farma renomowanej, francuskiej firmy Majorette. Każdy młody farmer marzy o własnej zagrodzie i bogato wyposażonym warsztacie. W zestawie znajdziemy wiele akcesoriów dzięki którym zaraz po rozpakowaniu można zacząć zabawę.

Szybki podgląd

Traktor zdalnie sterowany dla dziecka RC Claas Axion 850 Happy People

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 18 z 18 produktów