Zabawki Wodne 

Jest 6 produktów.

Fani serialu Strażak sam doczekali się zabawek inspirowanych serialem. Gaśnica z funkcją psikania wodą to prawdziwy niezbędnik każdego szanującego się strażaka..

Szybki podgląd

Fani serialu Strażak sam doczekali się zabawek inspirowanych serialem. Zbiornik  z psikawką  z pewnością pokochają wszyscy mali strażacy, którym niestraszna jest pomoc podczas szalejącego żywiołu.

Szybki podgląd

Komplet 119 elementów, z których można zbudowań niesamowity system hydrauliczny z rurami, łączeniami i zaworami. Można do niego również dokupić pompę. Rurami można pompować wodę, lub przepuszczać drewniane piłeczki, które są w zestawie. Można zbudować jeden ogromny system rur, lub kilka mniejszych, by bawić mogło się kilkoro dzieci jednocześnie.

Szybki podgląd

Stół wodny Step2 Big Splash Waterpark to świetna zabawka ogrodowa, która pozwoli dzieciom na wspólną zabawę wodną urozmaiconą wieloma atrakcjami.

Szybki podgląd

Psi Patrol - Stół Wodny Step2. Ten stół wodny marki Step2 pozwala maluchom opiekować się szczeniakami, które bawią się w wodzie. Jest to fantastyczna zabawa, która wciągnie dzieci na wiele godzin.

Szybki podgląd

Stół wodny piaskownica od firmy Ecoiffier.

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 6 z 6 produktów