Warsztaty i narzędzia 

There are 128 products.
per page

Warsztat Bab Budowniczy Bricolo Center z dźwigiem

Quick view

Smoby Elektryczna Piła Łańcuchowa Black+Decker Dźwięk

Quick view

Pas z drewnianymi narzędziami Mały Monter dla małego majsterkowicza od Viga Toys. Doskonały dodatek do kącika tematycznego w przedszkolu lub uzupełnienie posiadanego przez dziecko warsztatu.

Quick view

Walizka z narzędziami dla dzieci od lat 3 Viga Toys

Quick view

Podręczna torba z narzędziami Black+Decker. Super narzędzia na licencji Black+Decker renomowanej, francuskiej firmy Smoby. Rewelacyjny zestaw dla każdego małego majsterkowicza!

Quick view

Fantastyczny zestaw narzędzi dla dzieci, dzięki którym zabawa ze ścianką Masterkidz STEM będzie dużo ciekawsza! W zestawie śrubokręt z 4 wymiennymi końcówkami, klucz, wkrętarka, oraz półeczka do przechowywania. Narzędzia służą do przykręcania i odkręcania śrub Masterkidz. Zabawka ćwiczy motorykę dzieci, oraz uczy je poprawnego używania podstawowych narzędzi.

Quick view

SMOBY Black Decker Wkrętarka Wyrzynarka 3w1 DŹWIĘK

Quick view

Zestaw kolorowych trybików i kół zębatych, które pozwalają na skonstruowanie skomplikowanych mechanizmów. Zabawkę montuje się na Tablicy Naukowo-Kreatywnej Masterkidz STEM przy pomocy specjalnych śrub Masterkidz. Zabawa kołami zębatymi poprawia motorykę dziecka, zdolność logicznego myślenia, a także kreatywność.

Quick view

Zestaw majsterkowicza 3w1 na licencji Black&Decker od francuskiej firmy Smoby.

Quick view

Warsztat , skrzynka z narzędziami dla dzieci od lat 3 Viga Toys

Quick view

Drewniany Dźwig budowlany cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 3 roku roku życia idealne do przedszkola jak i do domu.

Quick view

Walizka z narzędziami od 3 roku życia,Viga Toys

Quick view

SMOBY Wkrętarka Wyrzynarka 3w1 Bob Budowniczy EVO

Quick view

Materiałowy pas, oraz zestaw 12 narzędzi stolarskich. Komplet pozwala na wykonanie wszelkich prac stolarskich, a także zawiera identyfikator pracownika, na którym dziecko może zapisać swoje imię, oraz przykleić zdjęcie. Maluch poczuje się jak prawdziwy fachowiec, który potrafi naprawić każdą usterkę!

Quick view

Smoby wkrętarka na licencji Black+Decker na baterie dla małych majsterkowiczów...

Quick view

Skrzynka narzędziowa na licencji Black&Decker od francuskiej firmy Smoby.

Quick view
Showing 1 - 24 of 128 items