Warsztaty i narzędzia 

There are 128 products.
per page

Warsztat Bab Budowniczy Bricolo Center z dźwigiem

Quick view

Smoby Elektryczna Piła Łańcuchowa Black+Decker Dźwięk

Quick view

Pas z drewnianymi narzędziami Mały Monter dla małego majsterkowicza od Viga Toys. Doskonały dodatek do kącika tematycznego w przedszkolu lub uzupełnienie posiadanego przez dziecko warsztatu.

Quick view

Kolorowy zestaw klocków konstrukcyjnych zawiera 23 elementy.

Quick view

Podręczna torba z narzędziami Black+Decker. Super narzędzia na licencji Black+Decker renomowanej, francuskiej firmy Smoby. Rewelacyjny zestaw dla każdego małego majsterkowicza!

Quick view

Walizka z narzędziami dla dzieci od lat 3 Viga Toys

Quick view

Fantastyczny zestaw narzędzi dla dzieci, dzięki którym zabawa ze ścianką Masterkidz STEM będzie dużo ciekawsza! W zestawie śrubokręt z 4 wymiennymi końcówkami, klucz, wkrętarka, oraz półeczka do przechowywania. Narzędzia służą do przykręcania i odkręcania śrub Masterkidz. Zabawka ćwiczy motorykę dzieci, oraz uczy je poprawnego używania podstawowych narzędzi.

Quick view

Zestaw majsterkowicza 3w1 na licencji Black&Decker od francuskiej firmy Smoby.

Quick view

SMOBY Black Decker Wkrętarka Wyrzynarka 3w1 DŹWIĘK

Quick view

Smoby Walizka z narzędziami Cars 3.

Quick view

Zestaw kolorowych trybików i kół zębatych, które pozwalają na skonstruowanie skomplikowanych mechanizmów. Zabawkę montuje się na Tablicy Naukowo-Kreatywnej Masterkidz STEM przy pomocy specjalnych śrub Masterkidz. Zabawa kołami zębatymi poprawia motorykę dziecka, zdolność logicznego myślenia, a także kreatywność.

Quick view

Drewniany Dźwig budowlany cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 3 roku roku życia idealne do przedszkola jak i do domu.

Quick view

SMOBY Wkrętarka Wyrzynarka 3w1 Bob Budowniczy EVO

Quick view

Walizka z narzędziami od 3 roku życia,Viga Toys

Quick view

Smoby wkrętarka na licencji Black+Decker na baterie dla małych majsterkowiczów...

Quick view

Mały majsterkowicz,skrzynka z narzędziami dla dziecka od lat 3 cenionego producenta zabawek firmy Viga Toys

Quick view

Materiałowy pas, oraz zestaw 12 narzędzi stolarskich. Komplet pozwala na wykonanie wszelkich prac stolarskich, a także zawiera identyfikator pracownika, na którym dziecko może zapisać swoje imię, oraz przykleić zdjęcie. Maluch poczuje się jak prawdziwy fachowiec, który potrafi naprawić każdą usterkę!

Quick view
Showing 1 - 24 of 128 items