Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez Przelewy24.

Gospodarstwo domowe 

There are 86 products.
per page

Fabryka Słodyczy od firmy Smoby, pomoże małym cukiernikom w stworzeniu słodyczy.

Quick view

Duży traktorek Max z przyczepą, łyżką i koparką od francuskiej firmy Smoby.

Quick view

Duży domek ogrodowy Pretty z kuchnią od francuskiej firmy Smoby.

Quick view
REKLAMA TV

Fabryka Czekolady Super Chef + Książeczka z Przepisami

Quick view

Nowy śliczny, kolorowy i przestronny domek ogrodowy Friends House będzie fantastycznym miejscem zabaw maluchów. Idealny w domu i ogrodzie. ma otwierane okna i drzwi, jest wyposażony w doniczki, w których można sadzić kwiaty oraz stolik z ławeczkami.

Quick view

Smoby Domek Na Palach, uroczy domek umieszczony na 70 cm palach, z dwoma oknami z przesuwanymi żaluzjami, drzwiczkami ...

Quick view

VIGA Drewniana Deska do prasowania z żelazkiem.

Quick view

Duża kuchnia Smoby MiniTefal Studio Bubble z elektronicznymi dźwiękami i magicznym garnkiem.

Quick view

Taczka dla dzieci - Rolly Toys którą można wozić zarówno piasek, jak i klocki a nawet coś znacznie cięższego. Według producenta ładowność taczki wynosi aż 50 kg. W calosci wykonana z metalu dzięki czemu jest bardzo wytrzymała.  

Quick view

Wspaniały prezent dla małego ogrodnika. Teraz Wasza pociecha może pomagać przy pracach ogrodowych i nie tylko... Zabawa łącząca zapracowanych rodziców w ogrodzie oraz małego pomocnika.

Quick view

Cysternę można napełnić wodą, a następnie polewać ogródek lub podjazd za pomocą prądownicy lub rozpylacza, wytwarzając potrzebne ciśnienie za pomocą ręcznej pompki. Pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys.

Quick view

Serwis sprzątający renomowanej francuskiej firmy SMOBY to profesjonalne narzędzie dla każdej małej gospodyni i gospodarza.

Quick view

Pralka Viga Toys wykonana została z wysokiej jakości drewna kauczukowego o zwartej strukturze, powstała z myślą o dzieciach lubiących naśladować zachowania osób dorosłych.

Quick view

Traktor wykonany z wysokiej jakości błyszczącego tworzywa, łatwego do utrzymania w czystości.  

Quick view

Duży traktor na akumulator 12V na licencji John Deere od włoskiej firmy Peg Perego.

Quick view

Drewniany Zestaw do tkania dla dzieci od 3 roku życia cenionego producenta zabawek drewnianych Viga wykonane z bezpiecznych ekologicznych materiałów pozwolą na kreatywną, ciekawą zabawę w domu i przedszkolu.

Quick view
Showing 1 - 24 of 86 items