Zdalnie sterowane 

There are 41 products.
per page

Zdalnie sterowany dźwig na pilota i kabel zasilany na baterie.

Quick view

Fantastyczna przyczepa, która rozwija zdolności manualne i dotykowe dziecka! Wspaniały produkt znakomitej firmy JAMARA

Quick view

Zdalnie sterowana Wyścigówka Spychacz 2w1 Little Tikes

Quick view

Mój pierwszy dron zdalnie sterowany dla dzieci od Little Tikes.

Quick view

DICKIE Strażak Sam Helikopter Wallaby Zdalnie Sterowany + Pilot

Quick view

Spinning RC Niebieski wirujący ptaszek Little Tikes.

Quick view

Spinning RC Różowy wirujący ptaszek Little Tikes.

Quick view

Lekki i poręczny panel świetlny LED, zaprojektowany by pasować do większości stolików, oraz przenośnych wielofunkcyjnych stolików Masterkidz. Można go również zamontować na ściance Masterkidz STEM. Światłem z panelu można sterować za pomocą pilota. Możliwe jest regulowanie każdej z barw składających się na kolor: czerwonej, zielonej i niebieskiej, lub...

Quick view

Zdalnie sterowany traktor licencji Claas Axion 870 dla dzieci, od firmy Happy People, cenionego i uwielbianego przez dzieci producenta zabawek.

Quick view

Tire Twister to niesamowity, ekscytujący i zwariowany pojazd RC, umieszczony w wewnętrznej krawędzi opony. Auto zachęca do aktywnej, radosnej zabawy.

Quick view

Fantastyczny Zdalnie sterowany traktor Fendt to zabawka, z której ucieszy się każdy mały farmer! Wspaniały produkt znakomitej firmy JAMARA.

Quick view

Jeżdżący na podczerwień Strażak Sam z serii zabawek Dickie Toys dla dzieci od lat 3

Quick view

Robot Evolution to programowalny zestaw stworzony przez cenionego producenta zabawek dla dzieci, włoską firmę Clementoni.

Quick view

Fantastyczna zagrabiarka, która rozwija zdolności manualne i dotykowe dziecka! Wspaniały produkt znakomitej firmy JAMARA

Quick view

Dickie pojazd zdalnie sterowany na licencji Mercedes Benz dostarczy maluchowi wielu pozytywnych emocji. Ciężarówka na gumowanych kołach porusza się z predkością 5 km/h Światła Ciągnik odłączany z pilota Otwierana naczepa częstotliwość 27 MHZ

Quick view

DICKIE Potężna Koparka zdalnie sterowana 70 cm

Quick view

Gwiazda z filmu Disney'a "Auta2" - Zygzak McQueen! Idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Disney sprawi, że nie znajdziesz różnic między zabawką a Zygzakiem z bajki!

Quick view

Gwiazda z filmu Disney'a "Auta3" - JACKSON STORM! Idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Disney sprawi, że nie znajdziesz różnic między zabawką a Zygzakiem z bajki!

Quick view

Dickie zdalnie sterowana wyścigówka Cruz Ramirez, jej idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Disney sprawi, że nie znajdziesz różnic między zabawką a Cruz Ramirez z bajki!

Quick view
Showing 1 - 24 of 41 items