Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez Przelewy24.

Zdalnie sterowane 

There are 39 products.
per page

Fantastyczna przyczepa, która rozwija zdolności manualne i dotykowe dziecka! Wspaniały produkt znakomitej firmy JAMARA

Quick view

Zdalnie sterowany dźwig na pilota i kabel zasilany na baterie.

Quick view

Dickie Mega dźwig 120 cm zdalnie sterowany obrotowe ramię 350 stopni

Quick view

Fantastyczna zagrabiarka, która rozwija zdolności manualne i dotykowe dziecka! Wspaniały produkt znakomitej firmy JAMARA

Quick view

Zdalnie sterowana Wyścigówka Spychacz 2w1 Little Tikes

Quick view

Tire Twister to niesamowity, ekscytujący i zwariowany pojazd RC, umieszczony w wewnętrznej krawędzi opony. Auto zachęca do aktywnej, radosnej zabawy.

Quick view

Fantastyczny Zdalnie sterowany traktor Fendt to zabawka, z której ucieszy się każdy mały farmer! Wspaniały produkt znakomitej firmy JAMARA.

Quick view

Interaktywny Piesek Chi Chi Love 12 komend Simba.

Quick view

Lekki i poręczny panel świetlny LED, zaprojektowany by pasować do większości stolików, oraz przenośnych wielofunkcyjnych stolików Masterkidz. Można go również zamontować na ściance Masterkidz STEM. Światłem z panelu można sterować za pomocą pilota. Możliwe jest regulowanie każdej z barw składających się na kolor: czerwonej, zielonej i niebieskiej, lub...

Quick view

Jeżdżący na podczerwień Strażak Sam z serii zabawek Dickie Toys dla dzieci od lat 3

Quick view

Dickie pojazd zdalnie sterowany na licencji Mercedes Benz dostarczy maluchowi wielu pozytywnych emocji. Ciężarówka na gumowanych kołach porusza się z predkością 5 km/h Światła Ciągnik odłączany z pilota Otwierana naczepa częstotliwość 27 MHZ

Quick view

DICKIE Potężna Koparka zdalnie sterowana 70 cm

Quick view

Gwiazda z filmu Disney'a "Auta3" - JACKSON STORM! Idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Disney sprawi, że nie znajdziesz różnic między zabawką a Zygzakiem z bajki!

Quick view

Dickie zdalnie sterowana wyścigówka Cruz Ramirez, jej idealne odwzorowanie zabawki oraz licencja firmy Disney sprawi, że nie znajdziesz różnic między zabawką a Cruz Ramirez z bajki!

Quick view

Pojazd odwzorowany na znanej postaci z bajki "Auta 3"

Quick view

Traktor zdalnie sterowany dla dziecka RC Claas Axion 850 Happy People

Quick view
Showing 1 - 24 of 39 items