Mały farmer 

There are 21 products.

Drewniana farma składająca się z 6 elementów zaprojektowana została przez cenionego producenta zabawek drewnianych firmę Viga Toys dla dzieci od 3 roku życia.

Quick view

Traktor Farmer Max od firmy Smoby dla dziecka od 3 roku życiaTraktor na pedały w zielonym kolorze w zestawie z przyczepką, łychą.  Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson, nowy design.

Quick view

Traktor Claas z przyczepą renomowanego producenta zabawek, niemiecką firmę Dickie ...

Quick view

Klocki konstrukcyjne Farma Wader QT 112 elementów.

Quick view

Ecoiffier Abrick Domek Chatka leśnika została wyposażona we wszystkie elementy potrzebne do stworzenia prawdziwie leśnej zagrody. Kreatywny i inspirujący zestaw ceniony w wielu przedszkolach ze względu na jakość wykonania oraz edukacyjne rozwiązania.

Quick view

Zestaw wyposażony jest w narzędzia, którymi można skręcić i rozkręcić pojazd. Elementy zestawów można ze sobą łączyć tworząc własne konstrukcje

Quick view

Traktor John Deere na lawecie z narzędziami Klein.

Quick view

Duży Traktor na pedały przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Największy, czerwony pojazd dla chłopców, z dostępnych na rynku, na napęd łańcuchowy! duże tylne koła..  

Quick view

Rewelacyjna farma marki Eichhorn to wspaniały prezent dla twojego dziecka! Bogato wyposażony zestaw sprawi radość, każdemu małemu farmerowi. Farma to rewelacyjna zabawka dla miłośników zwierząt i nie tylko.

Quick view

Traktor zdalnie sterowany dla dziecka RC Claas Axion 850 Happy People

Quick view

Dmuchawa do liści Bosch dla dzieci Klein.

Quick view

Traktor Massey Ferguson zdalnie sterowany RC.

Quick view

Zestaw ogrodniczy renomowanego producenta firmy Klein.

Quick view

Farma drewniana dwupiętrowa cenionego producenta zabawek dla dzieci firmy Viga Toys. Zabawka z figurkami przeznaczona dla dziecka od 3 roku życia.

Quick view

Farma Z Autami, klocki z serii Abrick francuskiej marki Ecoiffier

Quick view

Ecoiffier Abrick Farma ze zwierzętami została wyposażona we wszystkie elementy potrzebne do stworzenia prawdziwego gospodarstwa. Kreatywny i inspirujący zestaw ceniony w wielu przedszkolach ze względu na jakość wykonania oraz edukacyjne rozwiązania.

Quick view

Zdalnie sterowany Kombajn Claas Lexion 780 RC Happy People.

Quick view
Showing 1 - 21 of 21 items