Aktualne Promocje
Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez Przelewy24.

PRODUKTY Z REKLAMY TV 

Jest 28 produktów.
na stronie

Przeżyj niesamowita przygodę z Maszą i Niedźwiedziem. Lalka Masza i Pluszowy Niedźwiedź to idealni kandydaci na nowych przyjaciół twojego malucha. Niech wspólnie tworzą nowe wspaniałe historie!

Szybki podgląd

Strażak Sam, Jupiter 2w1 zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Zestaw dla miłośników bajki o dzielnym i niezawodnym Strażaku Samie. Jupiter został odwzorowany na bajkowym pojeździe

Szybki podgląd

Glibbi Slime Mermaid Glitter z Figurką zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Ten niezwykły proszek zamieni każdą kąpiel dziecka w niesamowitą przygodę!

Szybki podgląd
REKLAMA TV

Masza i Niedźwiedź to serial opowiadający o czasach aktualnych i losach małej dziewczynki Maszy oraz dawnego zasłużonego niedźwiedzia cyrkowego, Niedźwiedzia, którzy wspólnie przeżywają niesamowite przygody. Pluszowy Niedźwiedź, bohater ulubionej bajki stanie się najlepszym przyjacielem waszej pociechy.

Szybki podgląd

Masza Pluszowy Niedźwiedź 25 cm Siedzący zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Dziecko dzięki lalce i jej przyjacielowi może przenieść się w wspaniały świat serialu, odgrywać swoje ulubione sceny i tworzyć nowe, niepowtarzalne przygody niesfornej dziewczynki.

Szybki podgląd
REKLAMA TV

44 Koty Klopsik z Łódką od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Figurka Klopsika to gratka dla miłośników 44 Kotów. Kotek ubrany jest w zielony T-shirt. Łódka ma baldachim w biało-czerwoną kratkę, jest wykonana z dbałością o szczegóły, wiernie odwzorowując tę z bajki. przedstawia jednego z bohaterów bajki - Klopsika na łódce.

Szybki podgląd

Lalka Evi Wakacyjna Przyjaciółka zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Akcesoria dla laleczki i pieska są mocowane odpowiednio do rączki lub pyszczka za pomocą wypustek, dla stabilnego uchwytu i nie wypadają. Laleczka ma zginane w kolanach nóżki i ruchome nadgarstki. W zestawie akcesoria.

Szybki podgląd

Lalka Bonny Bobas Raczkująca Interaktywna Gaworząca zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Posiada ona realistyczne funkcje pozwalające na bardziej realistyczną i ekscytującą zabawę.

Szybki podgląd

Lalka Masza Zimowa Miękka 23 cm zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Lalka na pewno zachwyci wszystkie małe dziewczynki, które będą mogły przeżywać z Maszą nowe przygody.

Szybki podgląd

44 Koty Lampo na motocyklu od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Kocięta zapewniają dużo zabawy. Ruchoma figurka przedstawia jednego z bohaterów bajki z motocyklem.

Szybki podgląd

Symulator jazdy na licencji Cars z uchwytem na smartphone od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Zabawka idealnie nadaj się na prezent dla młodszych jak i starszych dzieci.

Szybki podgląd

44 Koty Zestaw do zabawy DELUX, LAMPO od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby.  Lampo jest wielkim entuzjastą życia, dobrodusznym, ciekawym wszystkiego i niezwykle pewnym siebie. Zawsze się uśmiecha i wszelkie kłopoty nazywa "przygodą".

Szybki podgląd

Bonny Pływająca Lalka z Delfinkiem zaprojektowana przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Lalka Bonny dzięki swojemu przyjacielowi Delfinkowi i swoim dużym, okrągłym oczom nie ma sobie równych.

Szybki podgląd

44 Koty Figurka z Bajki Pilou od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Figurka stworzona dla Prawdziwych Fanów bajki. 

Szybki podgląd

44 Koty Zestaw do zabaw DELUX PILOU od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Idealny zestaw dla Prawdziwych Fanów bajki.

Szybki podgląd

Strażak Sam Nowa Stacja Ratunkowa Z Figurką zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Kto z nas nie marzył w dzieciństwie o zostaniu strażakiem? Dwupoziomowa remiza zapewni dziecku mnóstwo atrakcji.

Szybki podgląd

 Strażak Sam Wóz Strażacki Jupiter z 2 Figurkami zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Wspaniały prezent dla małych strażaków! Pomóż strażakowi Samowi poćwiczyć przed prawdziwym wyzwaniem. Zestaw zawiera wiele wspaniałych akcesoriów.

Szybki podgląd

Strażak Sam Hydrus z Figurką zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek SIMBA. Zabawka ta dostarczy każdemu małemu miłośnikowi Strażaka Sama długich godzin wspaniałej zabawy. 

Szybki podgląd
REKLAMA TV

Num Noms Mystery Makeup Surprise Seria 1.2. - buteleczka z niespodzianką

Szybki podgląd
REKLAMA TV

Num Noms Mystery Mystery Pack Seria 7.1 - cukierek z niespodzianką

Szybki podgląd
REKLAMA TV

Num Noms Mystery Makeup Surprise Seria 1.1. - buteleczka z niespodzianką

Szybki podgląd
REKLAMA TV

Num Noms Mystery Mystery Pack Seria 7.1 - cukierek z niespodzianką

Szybki podgląd
REKLAMA TV

Num Noms Mystery Makeup Surprise Seria 2.1. - buteleczka z niespodzianką

Szybki podgląd
REKLAMA TV

Lampo to bohater serialu animowanego "44 koty".Bajka opowiada o codziennych przygodach Lampo, Milady, Pilou i Klopsika - członków zespołu muzycznego znanego również jako BUFFYCATS. Ruchoma figurka przedstawia jednego z bohaterów bajki z odpowiednimi dla niego akcesoriami: gitarą i mikrofonem podłogowym. Wysokość figurki: 7 cm

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 24 z 28 produktów