Aktualne Promocje
Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez Przelewy24.

BOB BUDOWNICZY 

Jest 9 produktów.

SMOBY Wyrzynarka BOB BUDOWNICZY Światło DŹWIĘK od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Elektroniczne narzędzie dla małego wielbiciela majsterkowania, wyposażone funkcje świetlne i dźwiękowe. Zestaw ozdobiono  motywami z bajki "Bob Budowniczy".

Szybki podgląd

Smoby Elektroniczna Piła Łańcuchowa Bob Budowniczy.

Szybki podgląd

Wspaniała mechaniczna wiertarko-wkrętarka to propozycja doskonałej i kreatywnej zabawy dla najmłodszych miłośników majsterkowania i bajki o zaradnym Bobie.

Szybki podgląd

Wspaniała wiertarko-wkrętarka to propozycja doskonałej i kreatywnej zabawy dla najmłodszych miłośników majsterkowania i bajki o zaradnym Bobie.

Szybki podgląd

Wkrętarka Wyrzynarka 3w1 Bob Budowniczy EVO od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Elektroniczny zestaw dla małego wielbiciela majsterkowania, który doskonale nadaję się do skręcania, rozkręcania, wiercenia,  wyrzynania i szlifowania. A wszystko to opatrzone motywami z bajki "Bob Budowniczy".

Szybki podgląd

Spychacz z dźwiękiem na licencji Bob Budowniczy, w zestawie z figurką Leo, zaprojektowany przez cenionego producenta zabawek niemiecką firmę Dickie. Każde dziecko chciałoby usiąść za kierownicą maszyny budowlanej takiej jak ten rewelacyjny pojazd. Dziś to marzenie może się spełnić! Pojazd sprawia wrażenie jakby za chwilę miała ruszyć do pracy w realnym...

Szybki podgląd

Koparka Scoop na licencji Bob Budowniczy niemieckiego producenta Dickie

Szybki podgląd

Dickie dźwig + figurka Marty na licencji Bob Budowniczy niemieckiego producenta Dickie

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 9 z 9 produktów