Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że numer rachunku do wpłat za zamówienia uległ zmianie. Nowy numer dostępny jest dla Państwa w naszym regulaminie.

44 Koty 

Jest 14 produktów.

Wózek głęboki dla lalek na licencji bajki "44 Koty" od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Konstrukcja metalowo-plastikowa, elementy materiałowe, koszyk na drobiazgi, rączka na wysokości 58 cm. Wózek przeznaczony dla lalki do 42 cm (brak lalki w zestawie). 

Szybki podgląd
REKLAMA TV

44 Koty Klopsik z Łódką od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Figurka Klopsika to gratka dla miłośników 44 Kotów. Kotek ubrany jest w zielony T-shirt. Łódka ma baldachim w biało-czerwoną kratkę, jest wykonana z dbałością o szczegóły, wiernie odwzorowując tę z bajki. przedstawia jednego z bohaterów bajki - Klopsika na łódce.

Szybki podgląd

Rowerek trójkołowy 44 Koty Be Fun od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Dzięki fantastycznej konstrukcji sprawdzi się nie tylko podczas spacerów z maluchem, ale także pozwoli na naukę i samodzielną jazdę większym pociechom. Liczne odczepiane i regulowane elementy dają maksymalny komfort i bezpieczeństwo użytkowania pojazdu.

Szybki podgląd

Mini Kuchnia 44 Koty od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Doskonały zestaw dla małych wielbicieli zabawy w gotowanie. Dzieci mogą przygotować posiłek dla swoich zabawek niemalże wszędzie, ponieważ poręczny zestaw łatwo spakować i zabrać ze sobą.

Szybki podgląd

44 Koty Zestaw do zabawy DELUX, LAMPO od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby.  Lampo jest wielkim entuzjastą życia, dobrodusznym, ciekawym wszystkiego i niezwykle pewnym siebie. Zawsze się uśmiecha i wszelkie kłopoty nazywa "przygodą".

Szybki podgląd

Kuchnia 44 Koty Cooky od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Posiada dużo akcesoriów, gdzie można bawić się i przygotować dania dla całej rodziny. Kuchnia z wizerunkiem ulubionych bohaterów bajki 44 Koty.

Szybki podgląd

44 Koty Figurka z Bajki Pilou od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Figurka stworzona dla Prawdziwych Fanów bajki. 

Szybki podgląd

44 Koty Lampo na motocyklu od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Kocięta zapewniają dużo zabawy. Ruchoma figurka przedstawia jednego z bohaterów bajki z motocyklem.

Szybki podgląd

Dziewczynki mogą zabierać go na spacery po parku, używać go w domu i na zewnątrz.Zabawa lalkami to piękne zajęcie, które lubią wszystkie małe dziewczynki. Oprócz rozrywki, zapewnia także wiele możliwości rozwoju dziecka, a także zbliżania się do świata dorosłych w naturalny i zabawny sposób.

Szybki podgląd

Jeździk już od 10 miesięcy na Licencji 44 Cats.

Szybki podgląd
REKLAMA TV

Lampo to bohater serialu animowanego "44 koty".Bajka opowiada o codziennych przygodach Lampo, Milady, Pilou i Klopsika - członków zespołu muzycznego znanego również jako BUFFYCATS. Ruchoma figurka przedstawia jednego z bohaterów bajki z odpowiednimi dla niego akcesoriami: gitarą i mikrofonem podłogowym. Wysokość figurki: 7 cm

Szybki podgląd
REKLAMA TV

Milady to bohaterka serialu animowanego Bajka opowiada o codziennych przygodach Lampo, Milady, Pilou i Klopsika - członków zespołu muzycznego znanego również jako BUFFYCATS. Ruchoma figurka przedstawia jednego z bohaterów bajki z odpowiednimi dla niego akcesoriami: gitarą basową i mikrofonem podłogowym.

Szybki podgląd

44 Koty Zestaw do zabaw DELUX PILOU od cenionego francuskiego producenta zabawek dla dzieci firmy Smoby. Idealny zestaw dla Prawdziwych Fanów bajki.

Szybki podgląd

Piłka to fantastyczna zabawa dla każdego niezależnie od wieku, a uśmiechnięci bohaterowie sprawią wielką radość dziecku.Piłka do skakania 44 Cats.Idealna zabawa dla najmłodszych!

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 14 z 14 produktów