Traktorki i akcesoria 

Jest 168 produktów.
na stronie

Traktor wykonany z wysokiej jakości błyszczącego tworzywa, łatwego do utrzymania w czystości.  

Szybki podgląd

Duży traktorek Max od francuskiej firmy Smoby.

Szybki podgląd

Cysternę można napełnić wodą, a następnie polewać ogródek lub podjazd za pomocą prądownicy lub rozpylacza, wytwarzając potrzebne ciśnienie za pomocą ręcznej pompki. Pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys.

Szybki podgląd

Cysternę można napełnić wodą, a następnie polewać ogrodek lub podjazd za pomocą prądownicy lub rozpylacza, wytwarzając potrzebne ciśnienie za pomocą ręcznej pompki. Pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys.

Szybki podgląd

Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół !!! Gratka dla małego fana traktorów

Szybki podgląd

Seria zabawki rolnicze: Rolly Toys Brona talerzowa

Szybki podgląd

Traktor CLAAS to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół!

Szybki podgląd

Falk duży traktor na pedały od lat 2 z przyczepą jednoosiową oraz klaksonem..

Szybki podgląd

Ten zielony traktor wykonany z wysokiej jakości tworzywa, łatwego do utrzymaniu w czystości ma pompowane koła. Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej z jazdą poradzi sobie nawet małe dziecko.

Szybki podgląd

Traktor  na licencji John Deere zabawka rolnicza z łyżką i przyczepą.. plastikowe kołpaki, wysokiej jakości błyszczące tworzywo, łatwe do utrzymania w czystości, odczepiana przyczepka, ruchoma łyżka..

Szybki podgląd

Rolly Toys Traktor Steyer z łyżką i przyczepą to najwyższej jakości oryginalny, niemiecki produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat. Duży pojazd, z napędem nożnym..

Szybki podgląd

ROLLY TOYS - Niebieski kogut policyjny ( straż, pogotowie ratunkowe) pasuje do każdego pojazdu marki Rolly Toys. Emituje sygnały świetlne (policja, straż, itp.).

Szybki podgląd

Traktor CLAAS Arion 410 to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół!

Szybki podgląd

Rolly Toys rollyX-Trac Traktor na pedały John Deere + Przyczepa Farm JOHN DEERE Zielona

Szybki podgląd

FALK Lander Zielony Traktor na pedały z przyczepką i klaksonem

Szybki podgląd

 Traktor X-TRAC na pedały John Deere przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat.

Szybki podgląd

Rolly Toys Junior traktor na pedały, czerwony z przyczepą i łyżką to najwyższej jakości oryginalny, niemiecki produkt. wysokiej jakości błyszczące tworzywo,odczepiana przyczepka,ruchoma łyżka.

Szybki podgląd

FALK Traktor RANCH z Przyczepą, Łyżka i Ładowaczem Traktor jest bardzo stabilny na drodze i łatwy w prowadzeniu. Wykonany z materiałów odpornych na ścieranie i..

Szybki podgląd

Rolly Toys Przyczepa Farm JOHN DEERE Zielona Ta zielono - żółta przyczepa pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys. Opuszczana tylna burta.

Szybki podgląd

Rolly Toys Kierownica dźwiękowa emitująca sygnały dźwiękowe.

Szybki podgląd

Traktor Rolly Toys z przyczepką na pedałki na licencji John Deere.

Szybki podgląd
Wyświetlono 1 - 24 z 168 produktów