Little Tikes Samochód Jeździk Cozy Coupe Ciche koła Sport


Krótki opis:
Little Tikes Samochód Jeździk Cozy Coupe posiada ciche koła oraz kierownicę z klaksonem, co sprawia...

Kod produktu:

631573M

Wiekod 18 miesiąca
Wymiary produktu50 x 84 x 100 (cm)
Ciche kołaTak
Pompowane kołaNie
Indeks:631573M

Pojazd amerykańskiej firmy Little Tikes to doskonały prezent na każdą okazję, dla małego zdobywcy. Idealny dla małych dzieci i przedszkolaków!

 

  • Ciche Koła! Posiadają miękki pasek z tworzywa, który poprawia przyczepność na śliskich powierzchniach a same koła są ciche i zapobiegają rysowania parkietu.
  • Montaż bez narzędzi! Wszystkie elementy są montowane w Systemie Click a jednocześnie są do siebie idealnie dopasowane i trwałe.
  • Otwierane drzwi i "księżycowy" dach! Drzwi w Cozy Coupe Sport są otwierane z dwóch stron. Wyprofilowane wewnątrz samochodu siedzisko jest usytuowane w samym środku, dzięki czemu samochód idealnie sprawdzi się zarówno dla dzieci lewo jak i prawo ręcznych.
  • Chowana rączka do prowadzenia pojazdu!- została zastosowana wkomponowana z tyłu samochodu wyprofilowana rączka, która pozwala na komfortowe prowadzenie samochodziku. 
  • Wyjmowana podłoga! Podłoga w nowym Cozy Sport jest wyjmowana i pozostawia jeszcze więcej miejsca do swobodnej kontroli jazdy samochodu. Gdy dziecko będzie korzystało jeszcze z podłogi do dyspozycji będzie miało wyprofilowaną kierownicę, aktywny klakson.
    Od 1,5 do 5 lat
Wiekod 18 miesiąca
Wymiary produktu50 x 84 x 100 (cm)
Ciche kołaTak
Pompowane kołaNie