Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie przypominamy, że zamówienia z odbiorem osobistym zostały wstrzymane do odwołania.


Wader Zestaw Narzędzi 87 elem Quad Klocki Mały Wynalazca

PROMOCJA!
Wader Zestaw Narzędzi 87 elem Quad Klocki Mały Wynalazca

Krótki opis:

Wader klocki konstrukcyjne - zbuduj niezwykłe pojazdy dzięki 87 elementem w zestawie...


Kod produktu:

55057

Wiekod 3 lat
Wymiary produktu87 elementów
Indeks:55057

Produkt bezpieczny dla najmłodszych dzieci. Zabawkę cechują łatwe i proste w konstruowaniu elementy. Zabawka wyróżnia się świetnym wykonaniem i dużą wytrzymałością.Pobudzają kreatywność oraz doskonale rozwijają zdolności manualne najmłodszych. W zestawie znajdują się klucze, które są niezbędne małemu inżynierowi do konstruowania niezwykłych pojazdów. Do tego wiele elementów konstrukcyjnych,nakrętki, koła i opony.

Za pomocą elementów można zbudować quad,samochód i wiele innych konstrukcji zależnych od wyobraźni dziecka. Realistyczne wyposażenie na pewno zapewni długą wspaniałą zabawę.

Firma Wader Quality Toys Polesie producent zabawek z tworzywa sztucznego dla najmłodszych dzieci jest jedną z najchętniej nabywanych przez rodziców ze względu na jakość oraz precyzję wykonania. Nowoczesne wzornictwo, kolory, duży wybór produktów doceniają już dzieci w ponad 30 krajach Europy i świata.


Wiekod 3 lat
Wymiary produktu87 elementów

Drewniane klocki Viga Toys 46 elementy cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 5 roku życia.

Quick view

Zestaw od firmy Ecoiffier zawierający 100 klocków dla najmłodszych.

Quick view

Drewniane klocki Viga Toys 42 elementy cenionego producenta zabawek Viga Toys dla dzieci od 5 roku życia.

Quick view

"Mały Konstruktor - Helper" to zabawka do samodzielnego montażu.

Quick view

Zestaw zawiera aż 250 elementów, z których można różne wersje kolorowych budynków, a pomoże w tym książeczka z instrukcjami, która dołączona jest do zestawu.

Quick view