Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez Przelewy24.


Wader QT Jeździk Motor MX Żółty

Wiekod 3 lat
Wymiary produktu70 x 30 x 39.3 (cm)

BIG Rowerek Jeździk Biegowy Flippi czerwono - zielono - czarny.

Quick view

Feber rowerek dla dzieci od 6 miesiąca.

Quick view

Bezpieczny jeździk na licencji Respol, renomowanej hiszpańskiej firmy INJUSA.

Quick view

Dwukołowy jeździk na licencji Shimmer i Shine firmy Injusa. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi.

Quick view

Jeździk Policyjny Big Bobby Car Classic.

Quick view

Wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi.

Quick view

Biały jeździk firmy Big na licencji Porsche.

Quick view

Smoby rowerek biegowy ciche koła na licencji ulubieńca malucghów Strażaka Sama..

Quick view

Jeżdżąca walizka Big Bobby Trolley będzie towarzyszyć małym podróżnikom niezależnie od miejsca podróży.

Quick view

Cała naprzód! Dzięki ochraniaczom firmy BIG buciki Twojego dziecka będą zabezpieczone przed uszkodzeniami podczas intensywnego korzystania z jeździka

Quick view

Bobby Car NEXT to wyjątkowy, niezwykle nowoczesny jeździk, który powstał dzięki pasji i wieloletniemu doświadczeniu firmy BIG!

Quick view

BIG przyczepka do jeździków Bobby Car.

Quick view

Pojazd posiada zamykany schowek z tyłu oraz demontowaną podłogę.

Quick view

Rewelacyjny jeździk gokart GO² firmy BERG. Wykonany został z wysokiej jakości tworzywa, z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dzięki 4 kółkom jest stabilny i bezpieczny, a śliczne, pastelowe kolory sprawią, że nikt nie przejdzie koło niego obojętnie.

Quick view

Jeździk posiada wygodny uchwyt dla rodzica, za pomocą którego steruje się pojazdem oraz praktyczny schowek, w którym można przechowywać napoje oraz przekąski podczas dłuższych spacerów.

Quick view

Injusa wielofunkcyjny jeździk, odpychacz, bujak dla dziecka od 10 miesięcy

Quick view

Wspaniały 2-kołowy pojazd, o jakim marzy każdy mały motocyklista. Posiada duże, szerokie koła co zapewnia bezpieczeństwo, stabilność i łatwe utrzymanie równowagi. Zabawka została wykonana z wysokiej jakości materiałów, odpornych na działanie warunków atmosferycznych.

Quick view

Jeździk BIG-BOBBY CAR otrzymał nowe wcielenie w postaci eleganckiego, czarnego Mercedesa - Benz SLK. Optymalne bezpieczeństwo zabawy zapewnia głęboko położony punkt ciężkości.

Quick view

Jeździk Policyjny Big Bobby Car Classic.

Quick view

Sympatyczna i praktyczna przyczepka firmy BIG do transportu wszystkiego, co mały kierowca jest w stanie do niej załadować.

Quick view

Super klakson niemieckiej firmy BIG dostarczą twojemu maluchowi wiele pozytywnych wrażeń. Wspaniałe uzupełnienie kierownic Big z miejscem na klakson. Łatwy montaż umożliwia szybką zabawę.

Quick view

Wader QT Mammoet olbrzymia ciężarówka jeździk pchacz wywrotka o długości 69 cm w zestawie z łopatkami, grabkami oraz kaskiem jest idealna dla dzieci w wieku od 12 miesiąca życia...

Quick view

Big jeździk Bobby Car Ocean dla dzieci od 12 miesiąca. Wyprodukowany przez niemiecki koncern Big.

Quick view

Wesoły jeździk dla dzieci Samochód Mister Coupe Grow'n Up sprawi, że każde dziecko poczuje się jak prawdziwy kierowca.

Quick view