Smoby Cotoons Zabawka do Kąpieli + Śliniak


Kliknij w banner, by poznać szczegóły promocji!


Krótki opis:
Po drugiej stronie znajduje się ciekawe akwarium z rybką unoszącą się na wodzie. Wodę można nabierać i nalewać za pomocą turkusowego wiadereczka. W zestawie mamy także młynek, na który spuszczamy wodę odkręcając kranik z muszelki..

Kod produktu:

211421_22277_SLINIAK

Wiekod 12 miesięcy
Wymiary produktu25 x 29 x 8 cm
Wymiary opakowania30 x 27 x 11 cm
Waga0,7 kg
Indeks:211421_22277_SLINIAK

Cotoons to seria zabawek firmy Smoby skierowana do najmłodszych dzieci.

Zabawki Cotoons stymulują rozwój manualny dzieci, koordynację wzrokowo-ruchową, uczą rozróżniania kształtów i kolorów. Dzięki temu wspaniałemu zestawowi kąpiel stanie się prawdziwą sportową rozrywką, gdyż brzdące będą mogły kapać się razem małą żabką. Zestaw do zabawy w wodzie można przyczepić za pomocą przyssawek do wanny lub płytek.

Żabka może wskoczyć do muszelki i tam spryskać się ruchomym prysznicem (wodę dozuje pompka - gwiazdka, znajdująca się w centralnej części zestawu). Po drugiej stronie znajduje się ciekawe akwarium z rybką unoszącą się na wodzie. Wodę można nabierać i nalewać za pomocą turkusowego wiadereczka. W zestawie mamy także młynek, na który spuszczamy wodę odkręcając kranik z muszelki. Wabap może jeszcze zjechać bezpośrednio do wanny na małej ślizgawce, by wykąpać się razem z dzieckiem.

Wiekod 12 miesięcy
Wymiary produktu25 x 29 x 8 cm
Wymiary opakowania30 x 27 x 11 cm
Waga0,7 kg