Smoby - Cotoons Edukacyjny Stół - Stolik Obrotowy Różowy 2w1 + Śliniak


Kliknij w banner, by poznać szczegóły promocji!


Krótki opis:
Edukacyjny stolik obrotowy Różowy wyposażony jest w gniazda umożliwiające bardzo szybki montaż i demontaż znajdujących się w zestawie uroczych zabawek, co czyni stolik bardziej funkcjonalnym..


Kod produktu:

211310_R_22277_SLINIAK

Wiekod 5 miesiąca
Wymiary produktu45 dł. x 45 szer. x 45 wys. (cm)
Wymiary opakowania20 x 60 x 60 cm
Waga4,5 kg
Indeks:211310_R_22277_SLINIAK

Edukacyjny stolik obrotowy Różowy

Francuska marka Smoby Cotoons przygotowała, dziecięce centrum zabawy, 2w1 tzn. stolik z obrotowym z wygodnym fotelikiem dla maluchów, które już nauczyły się siedzieć. Nasz niemowlak, świetnie będzie się bawił korzystając z obrotowej funkcji fotelika która pozwala na " czterowymiarowe" poznawanie świata.

Dodatkową atrakcją będą mini przeplotnia z kolorową pszczółką Zoom oraz bezpieczne lustereczko znajdujące się na stoliku. Stolik wyposażony jest w gniazda umożliwiające bardzo szybki montaż i demontaż (w zależności od potrzeb) znajdujących się w zestawie uroczych zabawek, co czyni stolik jeszcze bardziej funkcjonalnym. Rozwojowa i funkcjonalna zabawka dla niemowląt

Gdy niemowlę podrośnie i fotelik stanie się zbędny wówczas zabawka za jednym ruchem przeistoczy się w rewelacyjny i jednocześnie bardzo funkcjonalny stolik z nogami. Wspomniana funkcjonalność, przejawia się poprzez fakt, że pociecha swobodnie zje sobie przy takim stoliku śniadanko, polepi figurki z ciastoliny czy pobawi się lalkami itp. Wysoka jakość, sprawi że stolik- fotelik będzie cieszył maluszka przez długi czas. 

Wiekod 5 miesiąca
Wymiary produktu45 dł. x 45 szer. x 45 wys. (cm)
Wymiary opakowania20 x 60 x 60 cm
Waga4,5 kg