Drewniane Puzzle Dla Dzieci Nauka Kształtów Figury Geometryczne Masterkidz


Krótki opis:

Puzzle marki Masterkidz to świetna drewniana układanka, która pozwala maluchom na naukę figur geometrycznych. Dziecko może poznać koło, kwadrat, prostokąt, pięciokąt, oraz trójkąt. Figury są kolorowe, więc możliwa jest również nauka kolorów. Każda z figur składa się z kilku części, które należy połączyć jak puzzle.


Kod produktu:

ME03737

Wiekod 2 lat
Wymiary produktu38 x 28 x 2,5 (cm)
Wymiary opakowania28,5 x 3 x 38,5 (cm)
Waga1,7 kg
Indeks:ME03737

Układanka drewniana marki Masterkidz to wspaniały zestaw puzzli geometrycznych, dzięki którym dziecko może poznać różne ciekawe kształty. Zestaw zawiera drewnianą tabliczkę, na której należy ułożyć kwadrat, prostokąt, koło, trójkąt i pięciokąt. Dziecko bawiąc się układanką nie tylko pozna figury, ale również może uczyć się kolorów, gdyż każda z figur jest innego koloru. Przy odrobinie kreatywności, nauczyciel może również wykorzystać zabawkę do nauki dzielenia!

Puzzle rozwijają zdolność logicznego myślenia, a także motorykę, ponieważ spasowanie dwóch elementów nie jest możliwe bez koordynacji rączek i oczu.

Zabawka została wykonana z drewna. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko naturalne, ponieważ ograniczasz produkcję plastikowych odpadów.

Wiekod 2 lat
Wymiary produktu38 x 28 x 2,5 (cm)
Wymiary opakowania28,5 x 3 x 38,5 (cm)
Waga1,7 kg