Szanowni Klienci, informujemy, że wszystkie zamówienia realizujemy na bieżąco i mamy pełną dostępność towaru. Jednocześnie oznajmiamy, że odbiory osobiste są możliwe jedynie po uprzednim dokonaniu wpłaty poprzez Przelewy24.

CLAAS 

There are 20 products.

Traktor Claas z przyczepą renomowanego producenta zabawek, niemiecką firmę Dickie ...

Quick view

FALK Traktor PRZYCZEPA Jeździk CLAAS AXOS Zielony zawiera: klakson, skrętną przednią oś, dopinaną przyczepę, grabki, łopatkę..

Quick view

Traktor claas Arion to pojazd, dzięki któremu zabawa na świeżym powietrzu stanie się prawdziwym przeżyciem.

Quick view

Falk duży traktor na pedały od lat 2 z przyczepą jednoosiową oraz klaksonem..

Quick view

Falk duży traktor na pedały od lat 2  z przyczepą jednoosiową oraz w pełni funkcjonalną przednią łyżką...

Quick view

Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję! Najnowsza wersja absolutnego bestsellera, produktu francuskiej firmy Falk, modelu Claas Axos 1010W.

Quick view

Traktor CLAAS to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół !!! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję!

Quick view

Traktor New Holland to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :)Idealny prezent na każdą okazję!

Quick view

Traktor na pedały Claas Arion 410 z przyczepą -zielony wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Pojazd przeznaczony jest dla dzieci w wieku 2 do 5 lat. Traktorek wykonany jest w oryginalnej kolorystyce firmy Claas..

Quick view

Falk Traktorek do odpychania, Chodzik, Jeździk Baby Claas Axos + przyczepka

Quick view

Traktor ten to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół!

Quick view

Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół !!! Gratka dla małego fana licencji Claas.

Quick view

Traktor zdalnie sterowany dla dziecka RC Claas Axion 850 Happy People

Quick view

Zdalnie sterowany traktor licencji Claas Axion 870 dla dzieci, od firmy Happy People, cenionego i uwielbianego przez dzieci producenta zabawek.

Quick view

Zdalnie sterowany traktor licencji Claas Axion 870 z przyczepą Cargos 9600 dla dzieci, od firmy Happy People, cenionego i uwielbianego przez dzieci producenta zabawek.

Quick view

FALK Traktor na pedały Claas Axos 330 z łyżką i przyczepą - Idealny pojazd na pedały dla chłopca w wieku od 3 do 7 lat.

Quick view

Traktor FALK CLAAS na pedały z wygodnym siedzeniem, co pozwala na komfortową zabawę w każdej możliwej kombinacji pojazdu.

Quick view

Ogromny Traktor na pedały CLAAS z łyżką i cichymi pompowanymi kołami. Ten zielony duży traktor Rolly Toys to najwyższej jakości oryginalny, niemiecki produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat... Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej..

Quick view
Showing 1 - 20 of 20 items