CLAAS 

There are 25 products.
per page

Falk duży traktor na pedały od lat 2 z przyczepą jednoosiową oraz klaksonem..

Quick view

Traktor Claas z przyczepą renomowanego producenta zabawek, niemiecką firmę Dickie ...

Quick view

Traktor CLAAS to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół !!! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję!

Quick view

Traktor ten to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół!

Quick view

Duży Traktor na pedały przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Największy na rynku CLAAS dla chłopców.  

Quick view

Ogromny Traktor na pedały CLAAS z łyżką i cichymi pompowanymi kołami. Ten zielony duży traktor Rolly Toys to najwyższej jakości oryginalny, niemiecki produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat... Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej..

Quick view

Traktor Rolly Toys CLAAS Arion to najwyższej jakości oryginalny, niemiecki produkt, który posłuży Twoim dzieciom przez wiele lat...

Quick view

Traktor CLAAS Arion 410 to spełnienie marzeń niejednego małego traktorzysty i budowniczego. Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół!

Quick view

Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół !!! Gratka dla małego fana licencji Claas.

Quick view

Przyczepa wywrotka Rolly Toys na licencji CLAAS. Możliwość wyładunku dzięki zamocowanemu wysięgnikowi. Stabilna dwuosiowa przyczepa . Pasuje do każdego pojazdu Rolly Toys wyposażonego w uchwyt do holowania przyczepy

Quick view

Jeden z najlepszych traktorków dla dzieci dostępnych na rynku!  Starannie wykonany, z dbałością o najmniejszy szczegół! Żaden Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję!

Quick view

Rolly Toys traktor na pedały z łyżką. Regulowane siedzisko, podnoszona maska zapewnią...

Quick view

Duży Traktor na pedały przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Największy na rynku CLAAS dla chłopców.  

Quick view

FALK Traktor PRZYCZEPA Jeździk CLAAS AXOS Zielony zawiera: klakson, skrętną przednią oś, dopinaną przyczepę, grabki, łopatkę..

Quick view

Rolly Toys "Rolly Kipper II" CLAAS - zielona super przyczepa dla małego traktorzysty!! Wywrotka zielona- zwinna i zwrotna - łatwa do dołączenia do ciągnika firmy Rolly Toys z serii KID. Przyczepa posiada automatyczną blokadę..

Quick view

Rolly Toys jeździk na licencji Claas dla dzieci od 18 miesiaca. Podnoszona maska, ciche koła..

Quick view

Zielony Traktor na pedały Rolly Toys CLAAS Arion 640 dla dzieci Ten traktor wykonany z wysokiej jakości tworzywa, łatwego do utrzymania w czystości. Dzięki zastosowaniu mechanizmu przekładni łańcuchowej z jazdą poradzi sobie nawet małe dziecko..

Quick view

Falk duży traktor na pedały od lat 2  z przyczepą jednoosiową oraz w pełni funkcjonalną przednią łyżką...

Quick view

Prawdziwy Farmer by takim nie pogardził :) Idealny prezent na każdą okazję! Najnowsza wersja absolutnego bestsellera, produktu francuskiej firmy Falk, modelu Claas Axos 1010W.

Quick view

Falk Traktorek do odpychania, Chodzik, Jeździk Baby Claas Axos + przyczepka

Quick view

Traktor zdalnie sterowany dla dziecka RC Claas Axion 850 Happy People

Quick view

Zdalnie sterowany traktor licencji Claas Axion 870 dla dzieci, od firmy Happy People, cenionego i uwielbianego przez dzieci producenta zabawek.

Quick view
Showing 1 - 24 of 25 items