BERG Gokart 4 osobowy na pedały Gran Tour Racer


Krótki opis:

Jeśli marzysz o rodzinnej rekreacyjnej podróży gokartem to czteroosobowy Gran Tour Racer jest idealnym pojazdem dla Ciebie!


Kod produktu:

29.07.40.00

Wiekod 5 lat
Wymiary produktu200 x 102 x 107 cm
Ciche kołaTak
Pompowane kołaTak
Dopuszczalne obciążeniedo 350 kg
Indeks:29.07.40.00

Jeśli marzysz o rodzinnej rekreacyjnej podróży gokartem to czteroosobowy Gran Tour Racer jest idealnym pojazdem dla Ciebie! Dzięki felgom z odlewu oraz pompowanym oponom bez problemu pokonasz każdą trasę. Przekładnia łańcuchowa F posiada tryb wolnego biegu, co zapewnia dodatkowy komfort. Gokart mimo swoich rozmiarów jest bardzo zwinny i stabilny.

Maksymalne obciążenie do 350 kg,
Waga pojazdu 101 kg,
Zabudowany napęd łańcuchowy

Posiadamy części zamienne do gokartów firmy Berg, oraz zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

BERG to holenderska firma,która od ponad trzydziestu lat bazuje na dwóch filarach: tradycji i innowacji. Za swoją misję uważa podtrzymywanie i rozwijanie talentu wynalazczego oraz ducha pionierstwa,tak aby w procesie opracowywania i produkcji wygląd zewnętrzny oraz jakość techniczna pozwalały osiągnąć solidność wykonania i ponadczasową oryginalność. Zdaniem firmy, idealny pojazd dziecięcy powinien zapewniać nie tylko wielostronne możliwości zabawy, ale także umożliwiać zdrowy rozwój fizyczny dziecka i możliwie jak najdłuższe korzystanie z zabawki.

Wiekod 5 lat
Wymiary produktu200 x 102 x 107 cm
Ciche kołaTak
Pompowane kołaTak
Dopuszczalne obciążeniedo 350 kg